Záruční podmínky: Titulní strana

Standardní záruční lhůta na výrobky Panasonic je 24 měsíců.
U digitálních telefonních ústředen Panasonic poskytujeme záruční lhůtu 36 až 48 měsíců.
Jedinou podmínkou pro tuto prodlouženou záruku je uhrazení faktury v termínu splatnosti, jinak se záruční lhůta zkrátí pouze na zákonnou délku.
Pro zajištění dlouhodobé spolehlivosti zařízení je nejdůležitější instalace vhodných bleskojistek.

 

Dodací podmínky:

V cenách není zahrnuta montáž zařízení.
Objednáte-li si zaslání zboží poštou nebo přepravní služnou, nebudeme Vám u dražších zásilek (nad 10 000 Kč) účtovat poštovné ani náklady spojené s expedicí.
   V tomto případě počítejte se 14-denní lhůtou, během které nám můžete nepoškozený přístroj vrátit.
Při osobním odběru nabízíme u bezšňůrových telefonů 3-denní lhůtu na vyzkoušení (hlavně se jedná o dostatečný dosah telefonů), během které nám můžete nepoškozený přístroj vrátit.
U telefonních ústředen uvádíme pouze cenu za montáž vlastní telefonní ústředny bez telefonních rozvodů.
Orientační cena instalace telefonních rozvodů je 1000 - 1200 Kč za jednu zásuvku vnitřních rozvodů. U vnějších telefonních rozvodů (mezi budovami), nebo v rozsáhlých objektech (sklady, haly, školy) bude cena vyšší, upřesníme ji při bližším jednání.
Cena rozvaděče pro telefonní ústřednu se pohybuje od 200 do 300 Kč na jednu pobočku telefonní ústředny, u větších ústředen (od 150 poboček) od 150 do 200 Kč na jednu pobočku. Rozvaděč není potřebný při napojení ústředny přes rozvaděč strukturované kabeláže a u nejmenších ústředen do 8 přípojek.
Našim stálým zákazníkům prodáváme na faktury se 14-denní splatností, u nových zákazníků požadujeme platbu v hotovosti.

Termín dodání:

U zařízení, které máme skladem (většina telefonů) je dodávka možná prakticky okamžitě, případně u nových zákazníků po zaplacení.
U běžných telefonních ústředen Panasonic je dodací lhůta obvykle jeden den až týden (podle dohody a kapacity ústředny)
U větších telefonních ústředen s kapacitou zhruba nad 100 přípojek je dodací lhůta asi 7 týdnů, navíc obvykle požadujeme zálohu ve výši 50% celkové hodnoty dodávky.

Poslední změna dne 19.3.2015. Titulní strana